Wolne pozycje

Doradca Handlowy - Samochody Nowe Renault

Nazwa pozycji Doradca Handlowy - Samochody Nowe Renault
Miejsce pracy UL.ABRAMOWICKA 45, LUBLIN
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

·        Aktywne poszukiwanie nowych klientów

·        Przygotowywanie ofert handlowych

·        Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

·        Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

·        Administracja dokumentów związanych z zakupem auta

·        Realizacja planów sprzedażowych

·        Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych

·        Prezentacja samochodów i przeprowadzanie jazd próbnych

·        Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

·        Współpraca z działem serwisu w zakresie przygotowania samochodów do sprzedaży

Wymagany profil kandydata

·        Doświadczenie w sprzedaży;

·        Znajomość rynku motoryzacyjnego

·        Wysoka kultura osobista;

·        Duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów;

·        Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami;

·        Umiejętność pracy w zespole;

·        Pracowitość i skuteczność;

·        Gotowość do szkoleń;

·        Dyspozycyjność, praca w soboty (odbieranie sobót na tygodniu);

·        Praktyczna znajomość pakietu MS Office i szybkie uczenie się firmowych systemów komputerowych;

·        Prawo jazdy kategorii B;

·        Mile widziane referencje;

Oferujemy

·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

·        Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

·        Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

·        Pakiet Szkoleń

·        Karta Sportowa MultiSport