Wolne pozycje

Blacharz Samochodowy

Nazwa pozycji Blacharz Samochodowy
Miejsce pracy UL.ABRAMOWICKA 45, LUBLIN
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

- przeprowadzanie demontażu do oględzin pojazdu przez rzeczoznawcę ubezpieczeniowego, określenie zakresu uszkodzeń
- przeprowadzanie napraw, prac montażowych i demontażowych zgodnie z technologią producenta pojazdów samochodowych;
- regulacja mechanizmów samochodowych;
- wymiana lub naprawa uszkodzonych elementów (części);
- ocena stanu technicznego pojazdów samochodowych po wykonaniu czynności naprawczych;
- sprawdzanie jakości wykonanych prac;
- organizacja oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska;

Wymagany profil kandydata

• Doświadczenie na stanowisku
• Dobra organizacja pracy
• Znajomość budowy pojazdów samochodowych
• Chęć do poszerzania swojej wiedzy
• Prawo jazdy kat. B
• Kultura osobista, dokładność, sumienność

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
Praca w systemie zmianowym pon.-pt. w godzinach 07:00 – 15:00 lub   11:00 – 19:00