Czas przygotować samochód na Wiosnę!

Znajdziesz u nas ogromny wybór kompletnych kół, opon letnich, bagażników na rowery oraz innych akcesoriów letnich  w promocyjnych cenach. 

zrzut_ekranu_2022-03-28_151322.png

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was PROMOCJĘ: bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego samochodu w naszej stacji kontroli pojazdów. 

W związku z dużym wpływem temperatury na własności opon zalecane są zimowe i letnie wymiany. Graniczną temperaturą ustaloną przez producentów jest 7 stopni. Opony letnie poniżej tej temperatury twardnieją, obniżając przyczepność do podłoża, komfort jazdy, oraz zmniejsza się ich skuteczność hamowania. Dobrze jest wymienić je wcześniej aby uniknąć kolejek.

Temperatury powyżej 7 stopni zwykle pojawiają się w kwietniu i wtedy warto pomyśleć o wymianie, gdyż w wyższych temperaturach szybciej zużywa się bieżnik.

Rozważając natomiast, która wymiana powinna być bardziej terminowa, to zdecydowanie zimowa, gdyż opony letnie znacznie gorzej pracują w zimie.

Wymiany wykonujemy łącznie z wyważeniem kół, badaniem stanu technicznego, oraz z możliwością ich przechowania.

3.png

Klimatyzacja znacząco poprawia komfort naszej podróży. Należy jednak pamiętać, że podstawą jej wydajności jest regularne czyszczenie urządzenia. Rekomendujemy wykonywanie corocznego przeglądu i czyszczenia klimatyzacji, wraz z wymianą filtra kabinowego. 

 

Skorzystaj z oferty i zadbaj o jakość powietrza w podróży.

zrzut_ekranu_2022-03-28_151346.png

Już dziś umów się na wymianę opon i bezpłatne sprawdzenie samochodu!

Nazaruk Service

ul. Abramowicka 45, Lublin
tel. 81 748 68 68
mail: serwis@nazaruk.pl