Nasza historia

Nazaruk Service to coś więcej niż autoryzowany salon samochodowy i serwis.

To 70 lat tradycji, pasji i ciężkiej pracy, które zaowocowały stworzeniem miejsca zapewniającego swoim Klientom obsługę na najwyższym poziomie oraz dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych. Nasza historia sięga 1946 r. To wtedy Józef Nazaruk założył zakład naprawy samochodów oraz motocykli. Potem zakład wspólnie prowadzili Jerzy oraz Bogdan Nazarukowie. Przełomowym momentem w naszej historii był rok 1990, kiedy to właśnie prezes Renault Polska zaprosił nas do współpracy przy tworzeniu sieci dealerskiej na terenie kraju. Dziś jesteśmy autoryzowanym dealerem marek Renault i Dacia. Dzięki szerokiej gamie samochodów osobowych i dostawczych, możemy sprostać indywidualnym potrzebom każdego Klienta. 
panoramans.png

O nas

Doskonale wiemy, że zakup auta to bardzo ważna decyzja, dlatego aby ułatwić jej podjęcie, dysponujemy parkiem samochodów demonstracyjnych do jazd testowych. Sprzedajemy także samochody używane wszystkich marek, a przy zakupie nowego samochodu przyjmujemy w rozliczeniu stare samochody naszych Klientów.

Po rozbudowie części warsztatowej powiększyliśmy nasze możliwości o naprawy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze samochodów dostawczych i ciężarowych wielkogabarytowych. Dodatkowo, posiadamy nowoczesne narzędzia i sprzęt diagnostyczny dający możliwość naprawy samochodów wszystkich marek.

Nasza firma na przestrzeni lat zdobyła wiele medali i wyróżnień jak np. Medal Lubelskiego Orła Biznesu w 2017 roku, Medal Prezydenta Miasta Lublin oraz Medal 700-lecia Miasta Lublin w 2017 roku. Byliśmy także laureatem rankingu Gazele Biznesu 2017 dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Najnowszym sukcesem Nazaruk Service jest nagroda miesięcznika „Auto Świat” za maksymalny wynik 100% w Wielkim Teście Salonów Samochodowych w 2018 roku.

Równie ważnym elementem naszej pracy jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Wspieramy akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę oraz pomagamy wielu placówkom m.in. Hospicjum Dobrego Samarytanina, Hospicjum im. Małego Księcia, Dziecięcemu Szpitalowi Klinicznemu w Lublinie czy Szpitalowi Neuropsychiatrycznemu w Lublinie. Naszą coroczną tradycją stały się także pikniki Dacia, na które zapraszamy całe rodziny.

Dbamy o wszystko co z naszymi samochodami związane – o ich serwis, obsługę, sprawność, ochronę, niezawodność. W ten sposób dajemy naszym Klientom czas na odpoczynek i robienie tego co lubią. Dajemy im kompleksowe rozwiązania, sprawiając, że jazda autem staje się dla nich prawdziwą przygodą.