NOWE RENAULT AUSTRAL

Zyskaj do 14 000 zł
na wkład własny!*

austral-hhn-tech-control-001.jpg
austral-hhn-drive-control-006.jpg

32 systemy wspomagania prowadzenia, dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb

mild hybrid

nowa generacja mild hybrid

  • akumulator 12 V 
  • 140 lub 160 KM z funkcją wspomagania rozruchu 
  • czterocylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy 1,3 l

Silnik benzynowy 1,3 l Turbo z bezpośrednim wtryskiem jest wyposażony w filtr cząstek stałych i układ mild hybrid 12 V. Oferując moc 140 KM (lub 160 KM), technologia ta obejmuje alternatywny system rozruchu połączony z akumulatorem litowo-jonowym, który zapewnia regenerację energii podczas faz zwalniania.

austral-hhn-overview-024.jpg

E-Tech full hybrid

austral-hhn-overview-022.jpg

to co najlepsze w hybrydzie

  • silnik nowej generacji E-Tech full hybrid
  • do 80% czasu jazdy po mieście w trybie elektrycznym
  • do 40%* zmniejszenie zużycia paliwa
  • zmniejszenie emisji CO2
  • natychmiastowe i dynamiczne przyspieszanie 

Układ napędowy E-Tech full hybrid zastosowany w nowym Renault Austral tworzą dwa silniki elektryczne i silnik spalinowy, połączone z automatyczną skrzynią biegów.

wersja esprit Alpine

Wersja zrodzona z historycznej współpracy zespołów projektowych Renault i Alpine sprawia, że Renault Austral może mieć jeszcze bardziej sportowy wygląd. emblemat esprit Alpine, wyjątkowy lakier w kolorze szary schiste satin, felgi ze stopu metali lekkich 20” daytona, morowane tylne reflektory high-tech z efektem włókien 3D, tapicerka z Alcantary® z niebieskimi przeszyciami oraz kierownica pokryta skórą nappa i Alcantarą® z niebiesko-biało-czerwonymi szwami.

austral-hhn-financing-002.jpg

MODUŁOWA PRZESTRZEŃ
I ZAGOSPODAROWANIE WNĘTRZA

Innowacyjne wnętrze. Duża przestrzeń między przednimi siedzeniami z ładowarką indukcyjną do smartfona. 35 litrów przestrzeni do przechowywania w modułowych schowkach, łatwo dostępnych w każdym miejscu w kabinie.

*Zysk 14000 zł dla modelu Austral dotyczy wszystkich wersji wyprodukowanych w 2023 roku i stanowi dopłatę do wkładu własnego w finansowaniu Easy Box w RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (dopłata obniży wysokość raty i koszt kredytu). Oferta obowiązuje do 31.12.2023 r. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności w salonie. Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Renault.