Szef w Serwisie Blacharsko - Lakierniczym

Nazwa pozycji Szef w Serwisie Blacharsko - Lakierniczym
Miejsce pracy ul. Abramowicka 45
E-mail [javascript protected email]

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in.:

  • Monitorowanie i organizacja pracy swojej ekipy warsztatu
  • Wyznaczanie i przekazywanie celów w zakresie wielkości sprzedaży i jakości usług
  • Analizowanie wyników finansowych warsztatu
  • Kosztorysowaniem napraw
  • Kontrolowanie rozliczenia napraw gwarancyjnych
  • Nadzorowanie jakości i technologii napraw
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie lokalnych akcji serwisowych i promocyjnych
  • Współpraca z Szefem Magazynu odnośnie wielkości stanu magazynowego i asortymentu części zamiennych
Wymagany profil kandydata

  • Kultura osobista, dokładność, sumienność
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność kierowania ekipą
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość systemów DMS, CRM, Audatex
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pakiet Szkoleń
Renault O nas Oferty pracy Wolne pozycje Szef w Serwisie Blacharsko - Lakierniczym